doro
11 بهمن 1401 - 15:25

بن گویر خواستار مجازات اعدام فلسطینیان بر روی صندلی‌های برقی شد

ایتامار بن گویر وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی قصد دارد تا قانون مجازات اعدام علیه فلسطینیان را به منظور تصویب به پارلمان اسرائیل ارائه دهد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، در پی تشدید عملیات‌های مجاهدین فلسطینی علیه رژیم صهیونیستی، «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی خواستار اعدام مجریان عملیات ضدصهیونیستی بر روی صندلی‌های برقی شد.

بن گویر در نشست حزب متبوعش، «قدرت یهودی» از آغاز تلاش هایش به منظور ارائه قانون اعدام عاملان عملیات‌های استشهادی و ضدصهیونیستی خبر داد.

وزیر امنیت داخلی رژیم اشغالگر قدس همچنین با اشاره به صدور دستور تخریب منازل 14 خانوار فلسطینی در شهر قدس خواستار اعلان حکومت نظامی در محله‌هایی شد که منشا خطر برای شهرک نشینان صهیونیست هستند.

بن گویر در جریان جلسه روز یکشنبه پارلمان رژیم صهیونیستی از نمایندگان خواست تا با اعلان حکومت نظامی در اردوگاه آوارگان فلسطینی «شعفاط» در کرانه باختری و شهر طور در بیت القدس موافقت کنند.

این در حالی است که مقامات ارشد نهادهای امنیتی و نظامی رژیم صهیونیستی با به سخره گرفتن اظهارات بن گویر با اشاره به عدم سوابق نظامی و عدم خدمت وی در ارتش معتقدند تصمیم گیری‌های غیرحرفه‌ای و غیرعقلایی این وزیر تندرو و نژادپرست صهیونیست بدون شک در آینده موجب بحران‌های بزرگ تر امنیتی برای این رژیم خواهد شد.

در روزهای اخیر در سایه تشدید عملیات‌های مبارزان فلسطینی به ویژه عملیات جمعه شب «نبی یعقوب» شهر قدس، نگرانی‌ها نسبت به تهدیدات امنیتی در سرزمین اشغالی افزایش یافته است. در جریان عملیات نبی یعقوب حداقل 8 صهیونیستی کشته شدند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1010186