doro
04 خرداد 1402 - 21:38

تصادف خودروی سواری با کامیون در آزادراه قزوین-زنجان ۲ فوتی و ۲ مصدوم برجا گذاشت

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین از تصادف خودروی سواری با کامیون در آزادراه قزوین-زنجان و فوت ۲ نفر و مصدومیت ۲ نفر دیگر خبر داد.

قدیر موسی‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین، اظهار داشت: در تماس شهروندان در ساعت 17 و 7 دقیقه روز پنجشنبه چهارم خرداد سال 1402 با سامانه 125 آتش نشانی قزوین و اعلام تصادف خودروی سواری سراتو با تریلی حامل بار پنبه واقع در اتوبان قزوین زنجان نرسیده به پل زیرگذر دولت آباد بلافاصله ستاد فرماندهی این سازمان آتش‌نشانان خود از ایستگاه‌های 1،4 و 9 را به محل حادثه اعزام کرد. 

وی اضافه کرد: در این حادثه بارپنبه  تریلی دچار حریق شده بود که توسط آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن  اطفا شد، ولی متاسفانه در این حادثه یک زن و یک کودک از سرنشینان خودروی سواری سراتو  فوت کرده و رانندگان خودروهای سواری سراتو و تریلی دچار مصدومیت شده بودند که توسط آتش نشانان بعد از رهاسازی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شدند. 

موسی‌خانی ادامه داد:  آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی کامل محل حادثه و انتقال خودرو و تریلی حادثه دیده به حاشیه اتوبان توسط جرثقیل ساعت 19 و 22 دقیقه تحویل عوامل نیروی انتظامی و پلیس را داده و به ماموریت خود پایان دادند. 

وی یادآور شد: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس را در دست بررسی است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1238453